آزمون نوبت اول شیمی پایه یازدهم🦋 🦋«لـینک کـانال تکـثیرکـنید»️ نمونه سوال از درس 1 تا 10

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
20 بازدید

آزمون نوبت اول شیمی
پایه یازدهم

🦋 🦋
«لـینک کـانال تکـثیرکـنید»آزمون نوبت اول شیمی پایه یازدهم🦋  🦋«لـینک کـانال تکـثیرکـنید»️ نمونه سوال از درس 1 تا 10️ نمونه سوال
از درس 1 تا 10 تاریخ

🦋 🦋
«لـینک کـانال تکـثیرکـنید» آزمون نوبت اول دین وزندگی
پایه یازدهم

🦋 🦋
«لـینک کـانال تکـثیرکـنید»خانم کوچک پس از باران کجاست ؟

News از رابین هود تا مشهد!

◽️در کارتون رابین هود، شب هنگام، زندانبان پرنس جان داد میزند: شهر در امن و امان است… آسوده بخوابید!

◽️او داد میزد و رابین هود داخل قصر داشت تمام سکه ها را توی کیسه می ریخت و حتی انگشتر پرنس را هم از انگشتش در آورد و زندانی ها را از سیاهچال آزاد کرد و کرکس همچنان داد می زد: شهر در امن و امان است… آسوده بخوابید!

◽️ما روزنامه نگاریم، کرکس نیستیم. نگهبان هیچ کسی جز این سرزمین و مردمش نیستیم. عقد اخوت با هیچ دولتی نبسته ایم و حق نداریم بگوییم: شهر در امن و امان است… آسوده بخوابید!

◽️سالهاست منتقدین واقعی که دوستدارانِ حقیقی این سرزمین هستند و در لفت و لیس ها دست ندارند فریاد می زنند مراقب باشید، این مردم را ناامید نکنید، این مردمی که با تمام مصیبت ها صبوری میکنند، ارزشمندتر از هر نیروگاه هسته ای و موشک قاره پیمایی هستند، مراقب زخم ها و اندوه هایشان باشید…
اما متهم می شوند به جیره خوار بودن، به همنوایی با دشمن، به سیاه نمایی…

◽️اتفاقی که دیروز در مشهد رخ داد، عریان شدن یک درد کهنه است. رسیدن کارد به استخوان. گمان نکنید در شهرهای دیگر مردم شاد و خُرم و خندان هستند. نه نیستند و ما نگران آن روز هستیم که نشود سیل را با بیل مهار کرد…

◽️می شود همه این معترضان را بازداشت و محکوم کرد و در رسانه ها گفت از خارج دستور گرفته اند، میشود اصلا همه چیز را تکذیب کرد و گفت یک نفر ریش تراش دزدیده بود و اینها داشتند تعقیبش میکردند و شهر در امن و امان است.

◽️می شود گفت مخالفان دولت روحانی هستند، هواداران جریان انحرافی و احمدی نژاد یا دوست داران حکومت پهلوی و … اما آنها که این حرف ها را می زنند دوست نیستند. اگر هم باشند دوست نادان هستند که از صد دشمن دانا خطرناک ترند!

◽️خلق این همه مشکل و نارضایتی کار دولت روحانی نیست. اینکه بعضی خیال می کنند اگر روحانی نبود و مثلا میرسلیم رئیس جمهور بود الان هر صبح دولت یک شانه تخم مرغ می گذاشت جلوی در خانه مان و شب، یارانه سه برابری را می آورد می داد و ما را می بوسید و شب بخیر می گفت هم خیالبافی است!

◽️حل مشکلات کشور به عزمی فراتر از دولت نیاز دارد. رادیکال کردن فضا و تنش خیابانی هم به سود هیچکس نیست.

◽️دولت و حاکمیت به جای انکار و برخورد قهرآمیز، باید این اتفاقات را به عنوان پیش لرزه بررسی کنند و به فکر چاره باشند. ماییم و این کشور که آرامش و امنیت اش به جان مان بسته است. مردم در عمل نشان داده اند که عاشق این کشورند. نه با شعار و وعده!

◽️ مردم ناراضی حاضر در خیابان یا کِز کرده کُنج خانه، پلاستیکی و عروسکی نیستند، واقعی هستند و خوشی زیر دل شان نزده. درد دارند، مشکل دارند، فریاد رس می خواهند.
حضرات! به فریاد مردم تان برسید…

️احسان محمدی

دیدگاه‌ها برای آزمون نوبت اول شیمی پایه یازدهم🦋 🦋«لـینک کـانال تکـثیرکـنید»️ نمونه سوال از درس 1 تا 10 بسته هستند
etheporne