محمد علی ابطحی در کانال تلگرامی خود نوشت: میگویند این چند نفرکه در

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
8 بازدید

محمد علی ابطحی در کانال تلگرامی خود نوشت:
میگویند این چند نفرکه در زندان فوت شده اند، ربطی به حوادث اخیر نداشته اند ومعتاد بوده اند و خودکشی کرده اند. قبول. اصلا معتاد. چاقوکش. جنایتکار.
مساله این است که در زندان فوت کرده اند. مسئولیت حفاظت از جان زندانی به عهده سیستم قضایی است. زنداني نبايد بتواند خودكشي كند
باز می گویند که چرا مردم به نظرات مسئولان اعتماد نمی کنند.حداقل روسای زندانهایی که در آن می شود خودکشی کرد، به همین دلیل تغییر دهند.
فيلم خودكشي را نشان دهند. افكار عمومي مردم را به رسميت بشناسيد تا بتوانند به نظرات شما اعتماد كنندذوالنوری: شورای عالی امنیت و نهادهای مسئول، ۴ گزینه را درصورت نقض برجام روی میز دارند

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی مجلس:
شرط رئیس جمهور آمریکا برای تداوم تعلیق تحریم‌های هسته‌ای ایران نوعی یاوه‌گویی است و نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها بیشتر به دنبال غوغاسالاری هستند.
شورای عالی امنیت ملی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و سایر دستگاه‌های ذیربط کشور، دست‌کم چهار گزینه را در برابر نقض برجام از سوی طرف مقابل پیش‌بینی کرده‌اند.
ایران برای هر وضعیتی که طرف مقابل بخواهد در برجام به وجود آورد آمادگی دارد و اگر آمریکا بخواهد برجام را نقض کند دیگر برجامی باقی نمی‌ماند که ایران بخواهد به آن پایبند بماند.
اگر رئیس جمهور آمریکا احتمال می‌داد که پاسخ ایران به نقض برجام دندان‌شکن و کوبنده نیست هرگز تمدید تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را امضا نمی‌کرد.

دیدگاه‌ها برای محمد علی ابطحی در کانال تلگرامی خود نوشت: میگویند این چند نفرکه در بسته هستند
etheporne