میدان شهدا مشهد هم اکنون️دم خروس معلوم شد! سعودی‌ها با هشتگ (انتقال جنگ به داخل ایران) و

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
16 بازدید

میدان شهدا مشهد هم اکنون

میدان شهدا مشهد هم اکنون️دم خروس معلوم شد! سعودی‌ها با هشتگ (انتقال جنگ به داخل ایران) و️دم خروس معلوم شد!

سعودی‌ها با هشتگ (انتقال جنگ به داخل ایران) و انتشار ویدئویی که بن سلمان از انتقال جنگ به داخل ایران می‌گوید، از تجمعات صورت گرفته ابراز خرسندی می‌کنند.
سیاسی
گزارش تصویری از تخریب اموال بیت المال توسط اغتشاشگران
سیاسی
هم‌اکنون؛ تخریب اموال عمومی از سوی اغتشاشگران در میدان فردوسی تهران

اخبار لحظه‌ای تهران
پاسخ پاول دوروف به وزير ارتباطات:
ترویج خشونت بر اساس مقررات تلگرام ممنوع است، اگر صحیح باشد ما ناچاریم این کانالها را مسدود کنیم بدون توجه به اندازه کانال و جهت گیری سیاسی آن/انتخاب
نکاتی از برخی مشاهدات وضعیت معترضین امروز در خیابان انقلاب تهران

مشاهدات میدانی یک خبرنگار از اتفاقات عصر امروز تهران:
یکم. چند طلبه آمده بودند که اگر مردم عادی معترض به وضعیت اقتصادی را دیدند، بروند و با آنها صحبت کنند و همدردی کنند و امیدواری دهند. اما خبری نبود و دست خالی برگشتند.
دوم. عمده کسانی که حضور داشتند تماشاچی بودند و به خاطر هیجان و حس کنجکاوی و هم تازگی آمده بودند.
سوم. معترضین در سه بخش اجتماع کردند. عده‌ای در دانشگاه تهران. کمتر از ۱۰۰ نفر داخل یک پاساژ مقابل دانشگاه و حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر نرسیده به یادگار امام(ره).
داخل پاساژ تعدادی دختر و پسر دست می‌زدند و شعار ساختارشکنانه می‌دادند. تعدادی از دختر و پسرا هم هیجان زده بودند. نرسیده به یادگار جمعیت بیشتر بود. کل خیابان را به سمت غرب گرفته بودند و راه می‌رفتند. شعار نه غزه و نه لبنان مهمترین شعارشان بود.
سن و سال این افراد بین ۲۰ تا ۳۰ سال است و اکثرشان خیلی جوانند. اصلا ۸۸ را خیلی های‌شان ندیدن که بخواهند شبیه آن روزها باشند. برای همین خبری از شعارهای سنتی سبزها نیست.
چهارم. برخورد ناجا خیلی خوب دیده شد و با آرامش تماشا می‌کردند. به نظر میآ‌ید روش درست همین است که اجازه بدهند که این افراد در یک‌حلقه بسته جمع شوند و شعارشان را بدهند.
پنجم. حقیقتا مردم عادی شاکی‌اند و اعتراض‌شان را به حالت غرغر به زبان می‌آوردند. ترافیک سنگین است و این امکان وجود داشت که از قبل برای محدودیت عبور و مرور اتومبیل ها چاره‌ای کنند./فارس
سیاسی

دیدگاه‌ها برای میدان شهدا مشهد هم اکنون️دم خروس معلوم شد! سعودی‌ها با هشتگ (انتقال جنگ به داخل ایران) و بسته هستند
etheporne