پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی:عبرت‌های ۸۸ ضامن خنثی‌سازی فتنه‌های

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
14 بازدید

پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی:

عبرت‌های ۸۸ ضامن خنثی‌سازی فتنه‌های آینده
حماسه ۹دی نمایش بصیرت و هوشمندی ایرانیان بود.
2030پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی:عبرت‌های ۸۸ ضامن خنثی‌سازی فتنه‌های️معابر کولبری کردستان هم چنان باز خواهند ماند
استاندار کردستان از بازماندن معابر کولبری در این استان در جهت تأمین بخشی از معیشت مرزنشینان خبر داد .
2030جلیلی: نمی‌شود در برج‌های میلیاردی نشست و برای مبارزه با فقر نسخه پیچید. نگاه لیبرال سرمایه‌داری که ذات آن افزایش فاصله‌ی فقیر و غنی است، نمی‌تواند حامی مظلومین و فقرا باشد.
2030⭕️امام جمعه مشهد: مطالبات مردم در مساله مقابله با گرانی به حق است، بدون چون و چرا/ بنزین ۱۵۰۰ تومانی جواب این مطالبات نیست

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز مشهد:

مطالبات مردم هم در مسئله مقابله با گرانی و تأمین هستی‌شان در مال‌باختگی، مطالبات به‌حق است بدون چون‌وچرا
مردم حق‌دارند مطالبه کنند و بخواهند، عزیزان مسؤول ما به مطالبات مردم توجه کنند که کارد به استخوانشان نرسد که بیایند وسط خیابان فریاد بزنند.
مشکل ما این است که در دستگاه‌های ما عواملی نفوذ کردند که از تبار مرفه و خوش‌گذران هستند که به فکر قشر آسیب‌پذیر نیستند.
جناب آقای وزیر نفت، وقتی مردم می‌گویند گرانی بنزین همه اجناس را بالا می‌برد و گران‌تر می‌کند، جواب این مطالبه این نیست که بنزین ۱۵۰۰ تومان از قیمت بنزین در همه کشورها کمتر است!
آقای عزیز! این ۱۵۰۰ تومان را در اتومبیل‌های شاسی‌بلند آخرین سیستم میلیاردی نبین، این قیمت را در باک وانت‌بار فقیر مستضعفی که می‌خواهد یک عائله ۱۰ نفری را با این وانت‌بار اداره کند ببین
(خطاب به مردم) مطالبات اولیه شما بر حق بود، از گرانی به تنگ آمدید بیایید مطالبه کنید، مالباخته‌اید مطالبه کنید اما مشکلات، زندگی و معیشت ما نباید ابزار پیروزی دشمن بر ما شود.
رسانه‌های خارجی اگر مرد هستند، راهپیمایی فردای ۹ دی را پخش کنند. طبیعی است عربده‌کشی یک مشت خائنی که وسط یک عده مطالبه گر برحق آمدند را به‌عنوان صدای ملت در مشهد و نیشابور و کاشمر و بیرجند منعکس کنند اما به فریادهای حماسی مردم در 9 دی اعتنا نکنند.

دیدگاه‌ها برای پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی:عبرت‌های ۸۸ ضامن خنثی‌سازی فتنه‌های بسته هستند
etheporne